Kostelecké chmelovárek 2021

      12. ročník konference amatérských sládků
      Z důvodu omezení kvůli epidemiologické situaci proběhla jen degustační soutěž

          oficiální výsledky:

      • kategorie A - světlé pivo spodně kvašené
        • 1. místo - Jaromír Klimeš - Klimešovo ležák - zlaté škopek
          2. místo - Mira Strnad - Hoppy lager - zlaté škopek
          3. místo - Ondra Kašuba - Plnovous IPL - zlaté škopek
        • stříbrné škopek:
          • Tomáš Chlup Milan Sedlák
            Zdeněk Trávníček Jan Havlín
        • bronzové škopek:
          • Vojtěch Trusina Kamil Polcar
            Jiří Hybler Patrik Tužinský
            Ondřej Palek Roman Jánoš
            Libor Pospíšil Stanislav Mlýnek

          • kategorie B - polotmavé a tmavé pivo spodně kvašené
            • 1. místo - Ondřej Mihola - Černý Vraník - zlaté škopek
              2. místo - Patrik Tužinský - Amber Shine Wolf Eyes - stříbrné škopek
              3. místo - Jakub Růžička - Vánoční Speciál - bronzové škopek
          • bronzové škopek:
            • Jiří Matocha

          • kategorie C – svrchně kvašené mimo pšenice a stout/porter
            • 1. místo - Petr Slepánek - Mozajka (Verdant IPA edice) - zlaté škopek
              2. místo - Dalibor Šimáček - Diamond Hands - zlaté škopek
              3. místo - Libor Danuhel - Bohunické sezón - zlaté škopek
          • stříbrné škopek:
            • Pepa Šidlák
              Martin Sedlák
              Antone Kom
              Michal Pokorný
              Jaromír Klimeš
              Peter Kovačovič
          • bronzové škopek:
            • Jiří Dobrovský
              Martin Hubáček
              Víťa Humpa
              Milan Bez
              Tomáš Lang
              Jan Havlín
              Petr Malec
              Patrik Tužinský

          • kategorie D – pivo pšeničné
            • 1. místo - Pepa Šidák - Snowstorm - zlaté škopek
              2. místo - Patrik Tužinský - Wolf Wine Othello Saison - stříbrné škopek
              3. místo - Tomáš Fiala - Weissbier 13 - bronzové škopek

          • kategorie E - stout/porter
            • 1. místo - Mira Strnad - Chocolate Punch - zlaté škopek
              2. místo - Josef Barcuch - Topolský Witchcraft - zlaté škopek
              3. místo - Pavel Huczala - Žukovský Stout - zlaté škopek
          • stříbrné škopek:
            • Miroslav Bulušek
              Petr Huczala
              Petr Slepánek
              Jakub Vrána
              Vojtěch Pokorný
          • bronzové škopek:
            • Jan Hromas
              Tomáš Vlček
              Martin Žůrek
              Jiří Novotný
              Ondřej Palek
              Jiří Hybler
              Tomáš Lang
              František Sýkora
              Aleš Kratochvíl

          • kategorie F - nakuřované pivo
            • 1. místo - Mira Strnad - Nakouřená Olše - zlaté škopek
              2. místo - Tomáš Málek - Grodziskie - stříbrné škopek
              3. místo - Lukáš Šimko - Nakuřovaný porter - stříbrné škopek
          • stříbrné škopek:
            • Tomáš Málek
              Víťa Humpa
          • bronzové škopek:
            • Petr Franěk
              Tomáš Bagi

          • kategorie Q - kyseláče
            • 1. místo - Jan Hromas - Red Flanders - zlaté škopek
              2. místo - Jiří Dobrovský - Orange gose - zlaté škopek
              3. místo - Milan Bez - Sour Bee malina - stříbrné škopek
          • stříbrné škopek:
            • Martin Hruška
              Pepa Šidák
              Vojta Hudzieczek
          • bronzové škopek:
            • Jaroslav Miler
              Aleš Kratochvíl

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat