Kostelecké chmelovárek 2019

10. ročník konference amatérských sládků se uskuteční 9. 3. 2019 v kostelecké sokolovně. Těšit se můžete na pásmo zajímavých přednášek nejen o pivu, rozmanité druhy piv a pivních stylů na čepu, živou diskuzi a hlavně degustační soutěž o GRAND PRIX Kostelce u Holešova vyhlášenou v těchto kategoriích:
  • A)  Světlé pivo spodně kvašené, bez rozdílu stupňovitosti. - výsledky vzorků splňujících kategorizaci BJCP 3B budou započítány do Ligy českého ležáku
  • B) Tmavé a polotmavé pivo spodně kvašené, bez rozdílu stupňovitosti.
  • C) Svrchně kvašené pivo bez významného podílu pšenice, bez rozdílu stylu (mimo stout a porter).
  • D) Svrchně kvašené pivo pšeničné.
  • E) Pivo typu stout a porter.
  • F) Nakuřované pivo bez rozdílu stylu a kvasnic.
  • Q) Kyseláče.
Z kapacitních důvodů stanovujeme limit 3 vzorků na účastníka, do každé kategorie je možné přihlásit jen jeden vzorek. Kategorie D (pšenice), F (rauchy) a Q (kyseláče) se do limitu nepočítá Požadovaná kubatůra - 2 láhve 0,5 nebo 0,7l
Dodání a registrace vzorků - POZOR ZMĚNA Na rozdíl od minulých ročníků budou do soutěže připuštěny jen vzorky zaregistrované předem a elektronicky zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevYHVYArzkQoi3sm4z-tQLveMid_FdDax5N22Y8WNG1-4EeQ/viewform?fbclid=IwAR2Am8v5UMxm5AdNSPH7kWuieozg4oQE0Rvnq61bRgujgQXZ9532CFLqEoo Registrační formuláře uzavřeme ve středu 6.3.
Fyzicky vzorky přebíráme v den akce až do jejího zahájení. Po domluvě je možné vzorky zaslat přepravní službou, nebo přivézt v týdnu před akcí, budou uskladněny v chlazeném prostoru.
Začátek akce v 10:30. Konec v cca 17:00. Do pozdních nočních hodin navazuje propagační akce pro laickou veřejnost.
Kontakt pro případné dotazy a předregistraci vzorků: Měrka Petr 603 722 223 merka.petr(zav)email.cz
Parkování: osobní automobily je možné odstavit na zpevněné cestě u hřiště (mezi body 2 a 3), viz odkaz na mapu (klikni). Bod 1 značí kosteleckou sokolovnu.

Comments are closed.